Język angielski - ciekawe strony

Super Simple Learning - wspaniałe piosenki, gry, zabawy, karty do druku. Wszystko czego potrzebujesz na lekcji języka angielskiego.


Yummy.pl - to genialna strona, którą można eksplorować w czterech językach. Jedna z naszych ulubieńszych. Mnóstwo zabaw, gier, drukowanek - po prostu genialna!Maple Leaf Lerning - piosenki, karty do druku oraz karty aktywności (po zarejestrowaniu się)


Angles365 - tutaj znajdziecie mnóstwo gier, ćwiczeń i zadań interaktywnych. Świetnie nadają się do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywną. 
 


Anglomaniacy - strona, na której jest mnóstwo zadań on-line oraz do wydrukowania. Zadania ułożone są tematycznie.
British Council - strona anglojęzyczna do nauki języka, zawierająca activities i printables, songs, on-line games.
ESL Games - wiele gier: memory, board games, spelling, videos, crosswords, classroom games

PBS - wiele gier z popularnymi bohaterami bajekMambiatka - na stronie wiele materiałów na lekcje ang.DLTK - na tej stronie znajdziecie mnóstwo kart pracy do wydrukowania oraz pomysłów na prace plastyczne, zabawy.
Making Learning Fun - na tej stronie jest dużo kart pracy poukładanych tematycznie lub według rodzaju ćwiczenia np. Bingo, Dot To Dot, Domino itp.


English4Kids - strona, na której znajdziecie filmiki, prezentacje PowerPoint zawierające słownictwo i proste konstrukcje. Poza tym dużo gier, kart pracy i flashcards.


Free ESL Flashcards - na tej stronie pogrupowano karty obrazkowe, czyli flashcards. Można je wydrukować określając ilość i wielkość na stronie.
MES English - tutaj w obrębie jednego tematu można wydrukować falashcards, wordsearch, kostki do gry, listening worksheet templates, krzyżówki, bingo, labirynty. Nowością jest tworzenie mini dialogów w formie komiksów. Polecam stronę gorąco!!!
Vocabulary.co.il - na tej stronie jest wiele gier on-line, za pomocą których możesz ćwiczyć słownictwo. Super do wykorzystania na tablicy interaktywnej.AgendaWeb - na tej stronie można ćwiczyć słownictwo i gramatykęActivityVillage - na tej stronie jest mnóstwo fajnych materiałów dla dzieciaków, kolorowanki, karty obrazkowe, zakładki,  tzw. lacing cards, zagadki i łamigłówki
http://www.activityvillage.co.uk/  Comic Book Template - do pobrania szablony komiksów


http://kidsactivitiesblog.com/59444/comic-book-templates


 Agnieszka Bilska - Moje narzędzia: nauka języka (nie tylko obcego) - INSPIRACJE 2015
JĘZYK ANGIELSKI W PRACY Z DZIEĆMI

ebooks, audiobooks
activities


Blogi:
http://extrovertic4kids.blogspot.com/ 
http://www.teachers-zone.com/blog/
http://hangielski.blogspot.com/2014/05/wieza.html
http://english-nook.blogspot.com/
http://mrskalisz.blogspot.co.uk/
https://englishwithlittleant.wordpress.com/
http://full-time-teacher.blogspot.com/
http://hummingbirdels.blogspot.com/
http://www.fullofideas.pl/

 

Blogger news

Strzałkę w górę dostarczyły profilki.pl

Blogroll

Przyciski społecznościowe dostarczyły profilki.pl